skip to Main Content

OSLO
Thermo Control AS: Ryensvingen 11,
0680 Oslo
Tlf: 23 16 95 00 Fax: 23 16 95 01

Lager:
Thermo Control Oslo: DAF Spedisjon, Gamleveien 1,
1473 Lørenskog
Tlf: 23 14 10 15

BERGEN
Thermo Control Vest Norge AS, Hardangervegen 21,
5224 Nesttun
Tlf: 95 52 49 89

STAVANGER
Thermo Control Sør Vest AS
Gamleveien 57
4032 Stavanger
Tlf. 51 62 82 55

TRONDHEIM
Thermo Control Midt Norge AS, Vestre Rosten 78,
7075 Tiller
Tlf: 41 54 81 45

HARSTAD
Thermo Control Nord AS, Stangnesterminalen 6,
9409 Harstad
Tlf: 77 00 24 90

FREDRIKSTAD
Thermo Control Øst AS, Pancoveien 22 A,
1624 Gressvik
Tlf: 69 14 56 00

Oslo

wdt_ID Arbeidssted Etternavn Fornavn Tittel Telefon e-post
1 Oslo Sentralbord Renate 23 16 95 00 post@tco.as
2 Oslo Andresen Arne Daglig leder / Salg 92 85 73 85 arne@tco.as
3 Oslo Lie Terje Tekn sjef / Prosjektleder / Salg 90 69 31 31 terje@tco.as
4 Oslo Skavhaug Andreas Prosjektleder / Salg 91 12 00 87 andreas@tco.as
5 Oslo Sunde Per Magnus Prosjektleder 90 87 50 87 per.magnus@tco.as
6 Oslo Iversen Tommy Salgssjef 41 69 86 07 tommy@tco.as
7 Oslo Aas Knut Salg 91 77 56 76 knut@tco.as
8 Oslo Aas Per Salg 91 18 72 02 per@tco.as
9 Oslo Granlund Hilde Økonomiansvarlig 90 14 48 49 regnskap@tco.as
10 Oslo Kristiansen Werner Montasjesjef 93 26 61 71 werner@tco.as

 Bergen

wdt_ID Arbeidssted Etternavn Fornavn Tittel Telefon e-post
1 Bergen Pettersen Vidar A Daglig leder / Salg 95 52 49 89 vidar@tco.as

Trondheim

wdt_ID Arbeidssted Etternavn Fornavn Tittel Telefon e-post
1 Trondheim Valsø Steinar Daglig leder / Salg 41 54 81 45 steinar@tco.as
2 Trondheim Berge Kjell Salgsingeniør 90 54 05 37 kjell@tco.as
3 Trondheim Arntsen Frank Salgstekniker 46 41 65 44 frank@tco.as
4 Trondheim Voldmo Frode Salgstekniker 45 24 76 44 frode@tco.as
5 Rise Refsnes Bente Kontorsekretær 92 62 42 76 bente@tco.as
6 Sentralbord 73 02 10 60 firmapost-midt@tco.as
7 Evensen Stadsvik Kevin Lærling 40 63 08 83

Harstad

wdt_ID Arbeidssted Etternavn Fornavn Tittel Telefon e-post
1 Harstad Sentralbord 77 00 24 90 firmapost-nord@tco.as
2 Harstad Rørvik Jakob Daglig Leder / Salg 46 50 09 21 jakob@tco.as
3 Harstad Mortensen Kari Marie Adm sekretær 45 86 34 90 kari@tco.as
4 Harstad Tollefsen Rolf Arne Service / Prosjekt / Salg 90 27 34 51 rolfarne@tco.as
5 Harstad Kristiansen Geir Ole Servicetekniker / Salg 40 54 12 37 gkristiansen@tco.as
10 Nilsen Knut Tekniker 40 05 51 05 knut.nilsen@tco.as
8 Harstad Tollefsen Jan-Tore Servicemontør 91 64 40 74 jantore@tco.as
9 Harstad Pedersen Rune Andrè Servicemontør 45 86 70 61 runeandre@tco.as

Fredrikstad

wdt_ID Arbeidssted Etternavn Fornavn Tittel Telefon e-post
1 Fredrikstad Spondalen Espen Daglig Leder / Prosjektingeniør 45 39 67 33 espen@tco.as
2 Fredrikstad Kølbel Harald H Salg / Prosjektingeniør 45 86 32 51 harald@tco.as
3 Fredrikstad Agerup Jørgen Service / Montasje 45 86 30 65 jorgen@tco.as
4 Fredrikstad Andreassen Stein Service / Montasje 46 43 15 85 stein@tco.as

Stavanger

wdt_ID arbeidssted etternavn fornavn tittel telefon e-post
1 Stavanger Jansen Harald Sigve Daglig leder 95 41 05 08
2 Stavanger Sande Kjetil Johanson Prosjektleder 91 54 37 83
Back To Top